• Yuz Yogasi Teknigi 4

  Yüz yogası tekniklerini keşfederek daha çekici bir yüze sahip olabilirsiniz!

 • Yuz Yogasi Teknigi 5

  Düzenli Egzersizler Sonucunda Yüzünüzde Meydana Gelecek Değişime İnanamayacaksınız ! Günde birkaç dakika ile 5 - 6 ay içerisinde gözle görülebilir bir değişimi yakalayabilirsiniz. Unutmayın ki yüz kasları da aynı vücut kasları gibi çalışır. E-Kitabımız içeriğinde anlatılan metotları uygulamaya başladığınızda günden güne yüzünüz sıkılaşacak ve güçlenecek.

 • Yuz Yogasi Teknigi 6

  Daha Güzel Bir Kadın Olmak İçin İlk Adım: Yüz Yogası Teknikleri.

 • Yuz Yogasi Teknigi 7

  Yüz yogası doğal, pratik ve kolay bir yöntemdir. Masrafınız botoksa, plastik cerrahiye ya da kozmetik ürünlere harcayacağınız paraya göre çok daha az olacaktır. Paranız cebinizde kalacak ve çok daha sağlıklı bir şekilde çok daha güzel ve çekici bir cilde sahip olacaksınız. Yüzünüzdeki gençleşmeyi, dirileşmeyi siz de farkedeceksiniz.

Copyright 2018 - Yüz Yogası Tekniği

Yüz Yogası Yapmanın Faydalarını Keşfedin ! Özel

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yüz Yogası Yapmanın Faydaları

Yüz yogası her kadının daha güzel ve çekici bir yüze sahip olması için atması gereken ilk adım. Yüz yogası tekniklerini uygulamak için günde sadece birkaç dakikanızı ayırabilirsiniz. Doğru teknikler uygulandığında 5 – 6 ay içerisinde yüzünüzde gözle görülebilir değişiklikler meydana getirebileceksiniz. Yüz yogası yüzde olan kırışıklıklardan kurtulmanızı, daha estetik ve daha simetrik bir yüze kavuşarak daha güzel bir kadın olmanızı sağlayacak uygulamalar ve egzersizlerden meydana gelir. Yüz yogasının hayatınızı doğrudan etkileyecek faydaları şunlardır:

 

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitap

  

 • Yüzünüze daha genç ve güzel bir görünüm kazandırmak için uygulayacağınız yüz yogası egzersizleri sizi botoks yönteminin zararlarından ve toksik etkilerinden kurtaracaktır. Yüz yogası yapmanız botoksa göre daha sağlıklı bir çözümdür. Bunun dışında yaşlanma karşıtı kozmetik ürünler de içeriklerinde zararlı kimyasallar barındırır. Yüz yogası ise %100 doğal bir yöntemdir.
 • Yüz yogası yüz ve boyun kaslarını çalıştırarak güçlenmesini sağlar. Yüz kaslarınız sıkılaşarak güçlendiğinde cildinize daha çok kan ve oksijen taşınır. Bu da kollajen üretimini artırır ve yüzünüzün daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlar.
 • Yüz yogası yüz kremlerinden ve estetik cerrahi yöntemlerinden çok daha ucuzdur. Ayrıca daha az zamanınızı alır. Günde birkaç dakika yüz yogası tekniklerini uygulamanız yeterli olacaktır. Piyasadaki çoğu yöntem çok pahalı ve işe yararlılığı kesin olmayan yöntemlerdir.
 • Belirli yüz ifadeleri, yüzümüzdeki istemsiz kasılmalar ve alışkanlıklar yıllar geçtikçe yüzümüzde derin çizgiler yaratır. Yüz yogası yüzümüzdeki yaşlanma sürecini oldukça yavaşlatır. Yüz yogası ile yüz çizgilerinin oluşumunu ve kırışıklıkları minimum düzeye indirebiliriz.
 • Yüz yogası ile yüzünüzdeki sarkıklardan kurtulabilirsiniz. Sarkmış gerdanlarınızı ve gıdıdaki sarkmayı yüz yogası ile güçlendirip sıkılaştırabilir ve bunlardan ebediyen kurtulabilirsiniz.
 • Günlük hayatta istemsiz olarak boynumuzu ve yüzümüzdeki kasları gereriz. Bu durum yüz gerginliğine, strese ve boyun ağrılarına neden olmaktadır. Yüzdeki bu gerginlik yüz kasları üzerinde yeterince kontrol sahibi olamadığımız için gerçekleşir. Yüz yogası yapanlar yüzlerindeki kasların hepsi üzerinde kontrollerini artırarak yüzdeki gerginliğe son verebilirler.
 • Yüz yogası yaparak daha iyi ve daha güzel görüneceksiniz. Bu durum özsaygınızı ve kendinize güveninizi bir hayli artıracaktır. Gündelik yapacağınız birkaç dakikalık yüz yogası hareketleri sizin kendinizi gün be gün daha iyi hissetmenizi ve daha güzel bir yüze sahip olmanızı sağlayacaktır.

Yüz yogası tekniklerini düzenli bir şekilde her gün uygulamanız gerekmektedir. Her gün birkaç dakikanızı ayırarak yüz yogası hareketlerini uygulayarak 5 – 6 ay içerisinde gözle görülebilir olumlu sonuçlar almaya başlayabilirsiniz. Yüz gerginliğini azaltabilir, istemsiz kasılmaların ve alışkanlıkların yol açtığı yüz çizgilerinin önüne geçebilir ve yüz kırışıklıklarını giderebilirsiniz. 

 

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitap

  

Yüz yogası e-kitabımızı okuyarak yüz yogası nasıl yapılır, belli başlı yüz yogası teknikleri nelerdir bunları kolayca öğrenebilir ve hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Yüz yogası e-kitabı piyasada bulunan pahalı yöntemlere nazaran çok daha kısa sürede ve çok daha ucuza bu tekniği öğrenmenizi ve daha güzel bir yüze kavuşmanızı sağlayacaktır. Pahalı cerrahi yöntemlere, içerisinde çeşitli kimyasalların bulunduğu kozmetik ürünlere ve toksik etkileri olan botoksa gerek duymadan daha genç bir görünüme sahip olacak ve daha güzel bir kadın olmaya ilk adımınızı atacaksınız.

Okunma 2277 defa

Ortam

Yüz Yogası Yapmanın Faydalarını Fumiko Takatsu'dan Dinleyelim !

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.Güvenlik Sorusu: Puzzle birleştirerek bot olmadığınızı kanıtlayın.Joomla CAPTCHA
f t g

Kimler Online

8 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Arama

Telif Hakkı © 2018 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla!, GNU Genel Kamu Lisansı altında dağıtılan özgür bir yazılımdır.

      Yüz Yogası Tekniği

 

         Facebook  Twitter  Google+