• Yuz Yogasi Teknigi 4

  Yüz yogası tekniklerini keşfederek daha çekici bir yüze sahip olabilirsiniz!

 • Yuz Yogasi Teknigi 5

  Düzenli Egzersizler Sonucunda Yüzünüzde Meydana Gelecek Değişime İnanamayacaksınız ! Günde birkaç dakika ile 5 - 6 ay içerisinde gözle görülebilir bir değişimi yakalayabilirsiniz. Unutmayın ki yüz kasları da aynı vücut kasları gibi çalışır. E-Kitabımız içeriğinde anlatılan metotları uygulamaya başladığınızda günden güne yüzünüz sıkılaşacak ve güçlenecek.

 • Yuz Yogasi Teknigi 6

  Daha Güzel Bir Kadın Olmak İçin İlk Adım: Yüz Yogası Teknikleri.

 • Yuz Yogasi Teknigi 7

  Yüz yogası doğal, pratik ve kolay bir yöntemdir. Masrafınız botoksa, plastik cerrahiye ya da kozmetik ürünlere harcayacağınız paraya göre çok daha az olacaktır. Paranız cebinizde kalacak ve çok daha sağlıklı bir şekilde çok daha güzel ve çekici bir cilde sahip olacaksınız. Yüzünüzdeki gençleşmeyi, dirileşmeyi siz de farkedeceksiniz.

Copyright 2018 - Yüz Yogası Tekniği

Yüz Yogası Nedir ? Özel

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yüz Yogası Nedir ?

Yüz yogası yüzdeki kasların çalışmasına yönelik yüz egzersizlerini içinde barındıran bir tekniktir. Yüz egzersizleri dışında yüzdeki akupunktur noktalarına yönelik çeşitli hareketler de yüz yogası tekniği içerisindedir. Yüz yogasının temel amacı yüzü dinçleştirmek, daha gergin ve diri bir hale getirmektir. Yüz yogası ile kırışıklıkların, yüz çizgilerinin ve sarkmaların önüne geçilebilir. Yaşlanmayla beraber artan yüz çizgileri ve kırışıklıklar azaltılabilir, yeni kırışıklıkların ortaya çıkmasının önüne geçilebilir. Bu nedenle yüz yogası yaşlanmaya karşı cildin en iyi dostudur. Pratik ve basit yüz yogası hareketleriyle sağlıklı ve doğal bir şekilde yaşlanmaya ve yerçekimine karşı cildinizi koruyabilirsiniz. Günde sadece 10 dakikanızı yüz yogasına ayırmanız yeterli olacaktır. Düzenli ve disiplinli bir şekilde her gün yapılan yüz yogası 3 ayda sonuç vermeye başlayacaktır. 3 ay içerisinde cildinizi çok daha gergin ve sıkı hissetmeye başlayacaksınız. 5 – 6 ay içerisinde de cildinizde gözle görülebilir değişimler farkedeceksiniz.

 

 Yüz Yogası Teknikleri E-Kitap

 

Yüz Yogası Kırışıklıklara Karşı En Sağlıklı Yöntemdir !

Kırışıklıkları ve yüz çizgilerini gidermeye yönelik piyasada çokça yöntem bulunmaktadır. Bunların içerisinde en fazla rağbet görenleri:

 • Kozmetik ürünler
 • Kırışıklık giderici anti-aging kremleri
 • Botoks
 • ve Plastik cerrahidir.

Bu yöntemler kesin sonuç vermemekle beraber çok pahalı ve cilde zararları olan yöntemlerdir. Maddi olarak büyük bir yükün altına girip cildinizin sağlığıyla oynamak ve yüzünüzün doğal görünüşünü bozmak da akıl karı değildir. Yüz yogası cildiniz için en sağlıklı tekniktir. Cildiniz için tehlike teşkil edecek herhangi bir yanı yoktur. Bedavadır ve tamamen doğaldır. Yüz yogası hareketlerine tamamen hakim olduktan sonra yüzünüzdeki belirli kırışıklık bölgeleri için de özel teknikler uygulayabilecek duruma geleceksiniz. Sadece yüzünüzün belli bir bölgesinde bulunan sarkmaları, yüz çizgilerini yok etmek adına özel teknikler uygulayabileceksiniz. 

 

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitap

 

Yüz Yogası Nasıl Etki Eder, Çalışma Prensibi Nedir ?

Yüz yogasının temel prensibi yüz kaslarını çalıştırarak yüzdeki kan dolaşımını ve kollajen elastin miktarını artırmaktır. Siz yüz yogası tekniklerini uyguladığınız sırada yüz kaslarınız kasılır ve gevşer. Bu kasılıp gevşemeyle beraber kasların üzerindeki cilt gerginleşir ve kan dolaşımı artar. Böylece cildiniz sıkılaşır ve güçlenir. Eğer her gün düzenli olarak yüz yogası hareketlerini yapmaya devam ederseniz birkaç hafta içerisinde yüzünüzdeki değişimi hissetmeye başlayacaksınız. Düzenli olarak gün içerisinde 10 dakikanızı yüz yogasına ayırabiliyorsanız 3 ay içerisinde yüzünüz çok daha diri, gergin ve pürüzsüz bir görünüm alacaktır. Böylece yüz çizgilerini ve kırışıklıklarınızı tarihe gömeceksiniz !

 

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitap

 

Azimli ve Disiplinli Olun, Gerisini Yüz Yogasına Bırakın !

Yüz yogası yapmak çok kolaydır ve yüz yogası hareketleri çok pratik hareketlerdir. Yüz yogası yapabilmenin temel koşulu azimli olmak ve disiplinli bir şekilde her gün hareketleri tekrarlamaktır. Siz bu özelliklere sahip olduktan sonra bizler öğrenmeniz gereken tüm yüz yogası hareketlerini sizlere detaylı bir şekilde resimlerle anlatacağız. Sitemizde, yüzdeki her bir bölge için özel yüz yogası hareketlerini anlatan içerikler mevcuttur. Bu içeriklerden özgürce yararlanabilirsiniz. Makalelerimiz dışında yüz yogası tekniğini detaylıca anlatan ücretli bir e-kitabımız da bulunmaktadır. E-kitabımızı bilgisayarınıza indirerek oturduğunuz yerden yüz yogası yapabileceksiniz. E-kitabımız için ilk hafta içerisinde memnun kalmadığınız taktirde para iade garantisi vardır. Umuyoruz ki yüz yogası yaparken sizler de keyif alacaksınız ve gün geçtikçe daha güzel ve çekici bir yüze sahip olacaksınız !

Okunma 1429 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.Güvenlik Sorusu: Puzzle birleştirerek bot olmadığınızı kanıtlayın.Joomla CAPTCHA
f t g

Kimler Online

9 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Arama

Telif Hakkı © 2018 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla!, GNU Genel Kamu Lisansı altında dağıtılan özgür bir yazılımdır.

      Yüz Yogası Tekniği

 

         Facebook  Twitter  Google+