• Yuz Yogasi Teknigi 4

  Yüz yogası tekniklerini keşfederek daha çekici bir yüze sahip olabilirsiniz!

 • Yuz Yogasi Teknigi 5

  Düzenli Egzersizler Sonucunda Yüzünüzde Meydana Gelecek Değişime İnanamayacaksınız ! Günde birkaç dakika ile 5 - 6 ay içerisinde gözle görülebilir bir değişimi yakalayabilirsiniz. Unutmayın ki yüz kasları da aynı vücut kasları gibi çalışır. E-Kitabımız içeriğinde anlatılan metotları uygulamaya başladığınızda günden güne yüzünüz sıkılaşacak ve güçlenecek.

 • Yuz Yogasi Teknigi 6

  Daha Güzel Bir Kadın Olmak İçin İlk Adım: Yüz Yogası Teknikleri.

 • Yuz Yogasi Teknigi 7

  Yüz yogası doğal, pratik ve kolay bir yöntemdir. Masrafınız botoksa, plastik cerrahiye ya da kozmetik ürünlere harcayacağınız paraya göre çok daha az olacaktır. Paranız cebinizde kalacak ve çok daha sağlıklı bir şekilde çok daha güzel ve çekici bir cilde sahip olacaksınız. Yüzünüzdeki gençleşmeyi, dirileşmeyi siz de farkedeceksiniz.

Copyright 2018 - Yüz Yogası Tekniği

Yüz Yogası ile Göz Çevresindeki Kırışıklıklarımızdan Kurtulalım

Yazan 
Öğeyi Oyla
(5 oy)

Yüz yogası ile yüzünüzdeki kırışıklıkları minimum düzeye indirebilir ve yerçekiminin yüzünüzde zamanla yaratacağı negatif etkiden korunabilirsiniz. Yüz yogasında yüzünüzdeki her bir bölüm için ayrı ayrı egzersizler mevcuttur. Göz çevresindeki kırışıklıklarınız için de belli başlı metotlar, yüz yogası hareketleri bulunmaktadır. Bu makalemizde göz çevresindeki kırışıklıklarından yakınan okurlarımız için gündelik hayatlarında kolayca uygulayabilecekleri yüz yogası egzersizleri önereceğiz.

Şimdi anlatacağımız yüz yogası hareketlerini okurken aynı anda uygulamaya da başlayabilirsiniz. Unutmayın ki yüz yogasına ilk kez başlayan arkadaşlar genelde yüz kaslarının kontrolünü tam olarak ele alamıyorlar. Bu nedenle bizim tavsiyemiz bu hareketleri uygularken ayna karşısına geçip kendinizi gözlemleyerek hareketleri tam olarak yapmaya çalışmanız. Çünkü aynada kendinizi gözlemlerseniz yüz kaslarınız üzerinde kontrolünüzü artırabilirsiniz. Böylece yüz yogamızı eksiksiz bir şekilde yapmanız kolaylaşacaktır.

 

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitap

 

İlk egzersizimiz göz altı torbalarını, göz altındaki ve çevresindeki kırışıklıkları engellemek üzere pratik ve kolay bir metot.  Bu hareketimizde gözümüzü sadece alt göz kapağımızı hareket ettirerek kırpmaya çalışacağız. Bu hareket ilk yapanlar için biraz zor gelebilir. Çünkü bu hareketi yapmaya çalışırken istemsiz olarak üst göz kapağınızda hareket etmeye zorlanacaktır. Şimdi işaret parmağınızla kaşınızın yanına yavaşça bastırın ve gözünüzü hafifçe yukarı çapraza doğru çekin. Gözünüz çekili durumdayken sadece alt göz kapağınızı kullanarak gözünüzü kırpmaya çalışın.

Yüz Yogası Hareketleri, Göz Çevresindeki Kırışıklıklarımızdan Kurtulalım

Bu hareketi tek bir gözünüz için 20 defa gözünüzü kırparak tekrarlayın. Her gün sıkı sıkıya tekrar ettikten sonra bu hareketi iki gözünüz için de aynı anda rahatlıkla yapabileceksiniz. İlk sefer için de aynı anda her iki gözünüzü işaret parmaklarınızla çekip 20’şer defa kırpmayı deneyebilirsiniz. Ama bu tek tek yapmaktan daha zor olacaktır.

Yüz Yogası Hareketleri, Göz Çevresindeki Kırışıklıklarımızdan Kurtulalım

İlk seferinde ne kadar zor gelse de yüz yogası hareketlerine zamanla alışabilir ve ayna kullanmadan kolayca uygulayabilirsiniz. Biz size ilk denemeniz için ayna karşısında bu hareketleri yaparak yüz kaslarınızı daha çok tanımanızı ve bu şekilde yüz kaslarınız üzerinde kontrolünüzü artırmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitap

  

Göz kırışıklıklarınızı gidermek adına ikinci bir yüz yogası hareketimiz daha var. Bu egzersizimiz oldukça basit ama etkili bir yöntem. Sadece üst göz kapaklarınızı hareket ettirerek gözlerinizi kapatıcaksınız ve içinizden 5 e kadar sayarken yüzünüzü elinizden geldiğince pürüzsüz ve doğal bir halde bırakmaya çalışacaksınız. 

Yüz Yogası Hareketleri, Göz Çevresindeki Kırışıklıklarımızdan Kurtulalım

Bu hareketi yaparak gözünüzün çevresindeki laktik asit yıkımını ve kas sıkılaşmasını hissetmeye çalışın. Bu iki hareketi gün içerisinde en azından on kere tekrarlamanızı tavsiye ederiz. Yüz yogası hareketlerini sırayla yapmanız için herhangi bir zorunluluğunuz yoktur. Göz çevresindeki kırışıklıklarından yakınanlar yukarıda bahsi geçen iki hareketi istedikleri gibi bir sırayla gün içerisine yayabilirler. Yüz yogası egzersizlerinin etkili olabilmesi için düzenli bir şekilde her gün yapılması gerekir. Gün içerisinde en azından iki kere bu hareketleri tekrarlamak için bir kaç dakikanızı ayırınız. 3 – 4 hafta içerisinde yüz kaslarınıza daha çok hakim olacaksınız. Ve aynı disiplinle devam ederseniz yüz yogası hareketleriyle 5 – 6 ay içerisinde yüzünüzde gözle görülebilir değişiklikler farkedeceksiniz. Yüz yogası hakkında daha çok bilgi sahibi olmak ve ciddi bir şekilde yüz yogası tekniğini öğrenmek adına dijital kitabımızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kitabımız ücretlidir ve yüz yogası hareketleri üzerine kapsamlı bilgi içerir. Kitabımız hakkında daha çok fikir sahibi olmak için sitemizin E-Kitabımız bölümüne gidebilirsiniz. Daha güzel bir yüze sahip olmak adına yüz yogası tekniklerini hemen şimdi keşfedin.

 

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitap

 

Okunma 1683 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.Güvenlik Sorusu: Puzzle birleştirerek bot olmadığınızı kanıtlayın.Joomla CAPTCHA
f t g

Kimler Online

20 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Arama

Telif Hakkı © 2018 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla!, GNU Genel Kamu Lisansı altında dağıtılan özgür bir yazılımdır.

      Yüz Yogası Tekniği

 

         Facebook  Twitter  Google+