• Yuz Yogasi Teknigi 4

  Yüz yogası tekniklerini keşfederek daha çekici bir yüze sahip olabilirsiniz!

 • Yuz Yogasi Teknigi 5

  Düzenli Egzersizler Sonucunda Yüzünüzde Meydana Gelecek Değişime İnanamayacaksınız ! Günde birkaç dakika ile 5 - 6 ay içerisinde gözle görülebilir bir değişimi yakalayabilirsiniz. Unutmayın ki yüz kasları da aynı vücut kasları gibi çalışır. E-Kitabımız içeriğinde anlatılan metotları uygulamaya başladığınızda günden güne yüzünüz sıkılaşacak ve güçlenecek.

 • Yuz Yogasi Teknigi 6

  Daha Güzel Bir Kadın Olmak İçin İlk Adım: Yüz Yogası Teknikleri.

 • Yuz Yogasi Teknigi 7

  Yüz yogası doğal, pratik ve kolay bir yöntemdir. Masrafınız botoksa, plastik cerrahiye ya da kozmetik ürünlere harcayacağınız paraya göre çok daha az olacaktır. Paranız cebinizde kalacak ve çok daha sağlıklı bir şekilde çok daha güzel ve çekici bir cilde sahip olacaksınız. Yüzünüzdeki gençleşmeyi, dirileşmeyi siz de farkedeceksiniz.

Copyright 2018 - Yüz Yogası Tekniği
Yüz Yogası Teknikleri E-Kitabı

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitabı

Yüz yogası teknikleri e-kitabımızın içeriği hakkında bilgi. Ne tür egzersizler ve hareketler öğreneceksiniz ? Nasıl uygulayacaksınız ? Kitabımız hakkında daha fazla bilgi edinerek kuşkularınızı giderebilirsiniz ve hemen yüz yogası tekniklerini keşfedebilirsiniz !

Pazartesi, 31 Ağustos 2015 18:25

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitabı

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitabının Amacı

Yüz yogası tekniği tanım olarak yüzdeki kaslarımızın kasılıp gevşemesine olanak sağlayan egzersiz ve tekniklerin disiplinli bir şekilde uygulanmasıdır. Bu teknikler ve egzersizler yüzün her bir bölümüne özel olarak düşünülmüştür. E-kitabımızın amacı da bu yüz yogası tekniklerini disiplinli ve pratik bir şekilde nasıl uygulanabileceğinizi sizlere anlatmaktır. Kitapta bölümler halinde yüzdeki her bir bölge için yüz yogası hareketleri mevcuttur. Bölgesel olarak kırışıklıkların ve yüz çizgilerinin giderilmesine yönelik özel teknikler ve hareketler ayrıntılı bir şekilde ele alınmaktadır. Her bir hareket için yanında görsel açıklayıcı bir resim mevcuttur. Bu hareketleri evinizde, oturduğunuz yerde kolayca uygulayabileceksiniz. Yalnız yüz yogası yapmaya yeni başlayanlar bazen yüz kaslarını tam olarak kontrol edememektedirler. Bundan dolayı yüz yogasından aldıkları verim düşebilmektedir. Bundan dolayı bizim size tavsiyemiz bu hareketleri uygulamaya yeni başladıysanız ayna karşısında bu hareketleri uygulamanız. Böylece yüz yogası esnasında yüzünüzdeki kasları gözlemleyerek hareketleri tam olarak yapmayı garantileyeceksiniz. Zaten yüz yogası teknikleri e-kitabımız hareketleri nasıl yapmanız gerektiğiyle ilgili sizi ayrıntılı bir şekilde yönlendirecektir. E-kitabımızdaki yüz yogası hareketlerini her gün 10 dakikanızı ayırarak düzenli bir şekilde uyguladığınızda 3 ay içerisinde yüzünüzdeki farkı siz de hissedeceksiniz.

 

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitap

 

Yüz Yogasının Temel Prensibi

Yüz yogasının temel prensibi yüz kaslarını çalıştırarak yüzdeki kan dolaşımını ve kollajen elastin miktarını artırmaktır. Siz yüz yogası tekniklerini uyguladığınız sırada yüz kaslarınız kasılır ve gevşer. Bu kasılıp gevşemeyle beraber kasların üzerindeki cilt gerginleşir ve kan dolaşımı artar. Böylece cildiniz sıkılaşır ve güçlenir. Eğer her gün düzenli olarak yüz yogası hareketlerini yapmaya devam ederseniz birkaç hafta içerisinde yüzünüzdeki değişimi hissetmeye başlayacaksınız. Düzenli olarak gün içerisinde 10 dakikanızı yüz yogasına ayırabiliyorsanız 3 ay içerisinde yüzünüz çok daha diri, gergin ve pürüzsüz bir görünüm alacaktır. Böylece yüz çizgilerini ve kırışıklıklarınızı tarihe gömeceksiniz !

 

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitap

 

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitabının İçeriği

Yüz yogası teknikleri e-kitabı kısa bir kullanım klavuzuyla başlamaktadır. Bu başlangıç bölümü kitaptan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak ve yüz yogasından alacağınız verimi artıracaktır. Bundan sonraki bölümler yüz yogası metodu  ve işleyişi olarak devam etmektedir. Kitapta yüz yogası hareketlerine gelmeden önce yüz yogası metodunun prensipleri, faydaları, temel adımlar ve ısınma hareketleri anlatılmaktadır. Bu bölümler ne kadar teorik görünse de bilinmesi çok önemli ve gereklidir. Bunları okuyarak ısınma hareketlerinin yanısıra yüz yogası hareketlerinin temel işleyişini ve cildinize ne gibi faydaları olacağını bileceksiniz. Bundan sonraki diğer bütün bölümlerde yüzünüzdeki her bir bölge için ayrı ayrı yüz yogası hareketleri anlatılacak. Bu egzersizler bölgesel olarak yüz çizgilerinin ve kırışıklıklarının engellenmesi için özel teknikler olacak. Böylece istediğiniz zaman sadece belli bir bölgedeki kırışıklıkları gidermek adına o bölgeye özel yüz yogası tekniklerini uygulayabileceksiniz. Disiplinli bir şekilde yüz yogasına devam etmeniz başarıya ulaşmak için çok önemlidir. Yüz yogası teknikleri e-kitabı bilmeniz gereken her şeyi sizlere sunacaktır. Yalnız sizin yapmanız gereken tek şey elinize bir ayna alıp azimli bir şekilde günde en azından 10 dakikanızı ayırarak bu hareketleri uygulamaktır. Yüz yogası teknikleri e-kitabındaki hareketleri alt başlıklar halinde sıralayacak olursak:

 • Isınma Hareketleri
 • Alın Bölgesi için Yüz Yogası Hareketleri
 • Göz Bölgesi için Yüz Yogası Hareketleri
 • Ağız Bölgesi için Yüz Yogası Hareketleri
 • Dudak Bölgesi için Yüz Yogası Hareketleri
 • Burun Bölgesi için Yüz Yogası Hareketleri
 • Boyun ve Çene Bölgesi için Yüz Yogası Hareketleri
 • Rahatlama Hareketleri

 

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitap

 

Kitabın Yanındaki Bonus Ürünler

Bonus 1 - Yüz Kaslarınızı Geliştirin: Bu küçük e-kitapçıkta yüz kaslarınızı geliştirmeniz amacıyla göz, burun ve çene bölgelerindeki akupunktur noktaları ve bu noktalar için uygulayabileceğiniz yüz yogası hareketleri anlatılmaktadır.

Bonus 2 - Yüz Yogasıyla Hızlı Sonuç: Eğer yüzünüzdeki tüm bölgeler için ayrı ayrı yüz yogası teknikleri uygulamak istemiyorsanız, bunun için zamanınızın olmayacağını düşünüyorsanız bu kitapçıkta hızlı bir şekilde sonuca ulaşmak için bazı yüz yogası hareketleri anlatılmaktadır.

Bonus 3 - Cilt Güzelliği Sırları: Bu kitapçığımızda daha sağlıklı beslenmeniz ve cilt güzelliğinizi korumanız için yapmanız gerekenler, günlük diyet listesi ve yememeniz gerekenler listesi verilmiştir. Bunun dışında cilt bakımı için basit yöntemler de mevcuttur.

 

Yüz Yogası Teknikleri E-Kitap

 

Kitabımız 77 TL dir. Kitabı satın almak isterseniz sitemiz üzerinden satış sayfasının bulunduğu diğer linke gidebilirsiniz. Bizim sitemiz satış sitesi olarak tasarlanmamıştır. Buradan e-kitap için yönlendirdiğimiz sayfa yuzyogasikitabi.net ‘dir. Yönlendirdiğimiz bu site üzerinden e-kitabı kredi kartınızla kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Memnun kalmadığınız taktirde 1 hafta içinde para iade garantisi vardır. Daha güzel ve çekici bir yüze sahip olmanız dileğiyle !

f t g

Kimler Online

12 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Arama

Telif Hakkı © 2018 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla!, GNU Genel Kamu Lisansı altında dağıtılan özgür bir yazılımdır.

      Yüz Yogası Tekniği

 

         Facebook  Twitter  Google+